Get Adobe Flash player
Головна Історія
Офіційні новини
Слайдшоу
Новини єпархії
Статистика
Користувачі : 5
Зміст : 96
Переглянути хіти змісту : 321594

Історія парафії

Віруючі Дрогобиччини святкують 20-річчя від дня першого престольного свята

Рейтинг Користувача: / 5
НайгіршеНайкраще 

10 листопада, в місті Дрогобич відбулися урочистості на честь престольного свята - дня памяті прп.Іова Почаївського, в честь котрого освячений кафедральний собор.

Детальніше...

 

ДРОГОБИЧ. В день пам’яті свят.Миколая Чудотворця дрогобичани відзначили 20-ту річницю з дня освячення хреста на місці будівництва кафедрального Іовського собору

Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

У неділю, 22 травня, в кафедральному соборі на честь прп. Іова Почаївського, відбулось велике торжество.

Детальніше...

 

ДРОГОБИЧ. Минуло 20 років з дня освячення хреста на місці будівництва кафедрального Іовського собору у м.Дрогобичі

Мало хто міг колись повірити, що мине 20 років і на місті фруктового саду, що по вул.Трускавецькій, 56, засяє величний собор в честь великого угодника Галицької землі прп.Іова Почаївського. Нелегка доля цього собору, але дивлячись в минуле, розумієш, тільки Господня милість та опіка прп.Іова допомогли звершитись цій святій задумці.

Пропонуємво Вашій увазі публікацію, надруковану в місцевій газеті з приводу освячення хреста на місці будівництва собору. («Вісті Підкарпаття», № 33 від 28 березня 1991 р., ст.3)

Детальніше...

 

Небесний Покровитель

ЖИТІЄ ПРЄПОДОБНОГО ІОВА, ІГУМЄНА ПОЧАЇВСЬКОГО

Преподобний Іов народився у 1551 році в Галичині, на Покутті, що лежить між Карпатами та Дністром, біля міста Коломиї. Батьки його, побожні та христолюбиві люди, Іоан та Агафія на прізвище Желєзо при святому хрещенні дали хлопчикові ім'я Іоан, на честь пророка та Предтечі Господнього Іоана.

Детально...

 

Заснування парафії

Початок дев'яностих років минулого сто­ліття для галицького Православ'я виявився дуже складним. З 1237 парафій Львівської єпархії станом на 1989 р. залишилися вір­ними канонічній Українській Православній Церкві лише близько 15 парафій. Не стало винятком і місто Дрогобич, у якому право­славні були позбавлені можливості звершу­вати богослужіння у власному храмі.

Детально...

 

Освячення каплиці

Проте робота над спорудженням тимчасо­вої каплиці тривала. Спільними зусиллями громади було зведено першу церкву-каплицю на честь преподобного Іова Почаївського.

Детально...

 
Більше статтей...