Get Adobe Flash player
Головна Новини У Дрогобичі відбувся Подячний молебень за минулий рік
Офіційні новини
Слайдшоу
Новини єпархії
Статистика
Користувачі : 4
Зміст : 96
Переглянути хіти змісту : 277430

У Дрогобичі відбувся Подячний молебень за минулий рік

У четвер, 13 січня, о 19.00, напередодні церковного Старого-нового року в Дрогобичі, на площі Ринок, перед міською адміністрацією відбувся подячний молебень за участю всіх християнських конфесій міста. Ініціатором урочистостей виступила Дрогобицька міська рада в особі мера Олексія Радзієвського.

Священнослужителі спільно відслужили подячний молебень. У загальному молінні не брали участь представники Української Православної Церкви − настоятель Свято-Іовського собору прот.Миколай Мандзюк та диякон Іоанн Добромильський. Нагадаємо, що за Правилами святих Апостолів та Вселенських Соборів, православний віруючий, тим більше священнослужитель, не має права спільно молитися з представниками інших релігійних конфесій. У свою чергу, він має право бути тільки присутнім на такій події, не будучи одягнутий в церковні ризи.

Після молебну гостей запрошували до вітального слова. Першим виступив канцлер УГКЦ о.Тарас Герасимчук, після нього - о.Михаїл Бачинський (УАПЦ) . Після них слово надали о.Миколаю Мандзюку. Отець Миколай привітав присутніх з наступаючим святом та побажав миру, благополуччя та Божого благословення у Новому році.

Незважаючи на будь-які зовнішні обставини – політичні, економічні, соціальні – священик має завжди виконувати свої головні обов’язки: бути пастирем для своїх вірних чад і правильно по-християнськи виховувати своїх парафіян.

Отець благочинний також відзначив, що для підсилення молитви та зміцнення моральності серед дрогобичан за рішенням Священного Синоду УПЦ в наше місто призначений вікарний єпископ Дрогобицький Філарет (Кучеров), зустріч та перша Літургія з яким відбудеться 16 січня о 9 год. ранку в кафедральному соборі міста.

У заключному слові голова міста пан Олексій відзначив, що важливим моментом цього молебну є те, що нам уперше за двадцять років вдалось зібрати представників усіх релігійних конфесій. Прикладаючи такі спільні зусилля ми зможемо подолати багато проблем та труднощів і нехай нам Бог у цьому допомагає.

Прес-служба Свято-Іовського собору