Get Adobe Flash player
Головна Новини ЛЬВІВ. На свято Хрещення Господнього богослужіння звершували два Владики
Офіційні новини
Слайдшоу
Новини єпархії
Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 96
Переглянути хіти змісту : 259795

ЛЬВІВ. На свято Хрещення Господнього богослужіння звершували два Владики

Зачерпнім, отож, воду з радістю, браття, 
бо благодать Духа для тих, хто вірно черпає,
невидимо подається від Христа Бога
і Спаса душ наших.
Чин великого освячення води

Цьогорічне свято Хрещення Господнього у Львові пройшло у подвійній радості і на духовному піднесенні, адже святкові богослужіння звершували одразу два Владики: Керуючий Львівською єпархією - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин і новопризначений вікарій Львівської єпархії – Преосвященніший єпископ Філарет.

18 січня обидва Владики разом у співслужінні духовенства Львівської єпархії звершили Божественну літургію і чин великого освячення води. Традиційних хрещенських морозів не було, і в день надвечір’я Богоявлення яскраво засяяло сонечко, відбиваючись у кришталевій воді. Перед тим, як звершити чин освячення, архієпископ Августин додав у ємності воду зі святої ріки Іордан, яку він завжди привозить для цього зі Святої Землі. Увечері Владики Августин і Філарет у співслужінні духовенства єпархії відслужили всеношну з Літургією.

У день свята Хрещення Господнього першу Божественну літургію і чин великого освячення води звершив архієпископ Августин, а третю Божественну літургію і чин великого освячення води – єпископ Філарет.

Прес-служба Львівської єпархії