Get Adobe Flash player
Головна Новини КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі завершилося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви
Офіційні новини
Слайдшоу
Новини єпархії
Статистика
Користувачі : 5
Зміст : 96
Переглянути хіти змісту : 315344

КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі завершилося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

10 лютого, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Синодальному залі Київської Митрополії завершилося робоче засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

У ньому взяли участь митрополити: Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Луганський і Алчевський Іоанникій, Луцький і Волинський Нифонт, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Хустський і Виноградівський Марк, Почаївський Володимир, а також єпископ Сумський і Охтирський Євлогій.

На початку засідання Блаженніший Владика привітав митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія та архієпископа Почаївського Володимира із ювілеями (20-річчя та 10-річчя архієрейської хіротонії відповідно) та нагородив їх орденами святителя Феодосія Чернігівського.

На засіданні обговорювалися важливі аспекти єпархіального життя й адміністративного устрою Української Православної Церкви.

Священний Синод прийняв ряд рішень відносно діяльності Синодальних відділів.

Головою Богословсько-Канонічної комісії було призначено Преосвященного Августина, архієпископа Львівського і Галицького.

Було вирішено об’єднати Синодальний відділ «Церква і медицина» та «Місію соціальної допомоги дітям» в Синодальний відділ у справах медицини.

Головою Синодального відділу у справах медицини призначити Преосвященного Філарета, єпископа Дрогобицького, вікарія Львівської єпархії, звільнивши його з посади Голови Місії соціальної допомоги дітям.

Також Синод звільнив Преосвященного Августина, архієпископа Львівського і Галицького з посади повноважного представника Української Православної Церкви у Верховній Раді України, висловивши йому подяку за понесені труди.

orthodox.org.ua