Get Adobe Flash player
Головна Новини Єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив освячення храму в Дрогобицькій виправній колонії №40
Офіційні новини
Слайдшоу
Новини єпархії
Статистика
Користувачі : 4
Зміст : 96
Переглянути хіти змісту : 267713

Єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив освячення храму в Дрогобицькій виправній колонії №40

22 лютого, у Дрогобицькій виправній колонії №40, Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет освятив храм на честь Сорока Севастійських мучеників та звершив у ньому першу Божественну літургію.

Його Преосвященству співслужили Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи прот. Віктор Яценко, благочинний Дрогобицького округу прот. Миколай Мандзюк та настоятель тюремного храму прот. Роман Кононенко. Окрім духовенства Львівської єпархії на Богослужінні молились ченці Свято-Михайлівського монастиря, що у селі Грушево Тячівського району Закарпатської області, які своїми пожертвами долучились до побудови храму.

На урочистості, присвячені освяченню храму, прибули численні гості, яких зустрічало керівництво установи у повному складі: начальник установи підполковник внутрішньої служби Кутовой В. А. та його заступники: підполковник вн.сл. Купець О.М. і майор вн. сл. Чавкін Сергій Вікторович. Незважаючи на відпустку в установу прибув генерал-майор внутрішньої служби Дзюдзь М. С. –начальник Управління ДПСУ у Львівській області, представники адміністрації м. Дрогобича, преса та телебачення.

Під склепіннями старовинної будівлі полинули церковні піснеспіви. Хористи архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука співали з особливим натхненням, адже навколо молились численні засуджені, які ще вчора завершували останні приготування до свята, а сьогодні трепетно чекають можливості посповідатись та прийняти Святе Причастя.

Після завершення Богослужіння владика Філарет звернувся з вітальним словом до присутніх, він зокрема висловив сподівання, що цей храм стане місцем розради та духовного зцілення для багатьох зранених душ. А отець Пімен передав отцю Роману благословення від братії монастиря – нове облачення.

Урочистості завершились в актовому залі, де були вручені нагороди працівникам установи та оголошені подяки засудженим, які брали активну участь у ремонті храму, серед них заохочення від адміністрації отримав художник Ігор Савченко.

Спорудження храму розпочалося з архієрейського благословення, близько 10 років тому. Відповідальний за будівництво був призначений благочинний Дрогобицького округу прот. Миколай Мандзюк.

Також Владика Філарет також нагородив архієрейськими грамотами жертводавців та благодійників, які своїми коштами та пожертвами долучились до цієї Богоугодної справи, а засуджені отримали архієрейські подяки, які будуть долучені до їхніх особових справ.

Прес-служба єпархії